Xiaomi bu kez de tıraş makinesini satışa sundu

Xiaomi, MIJIA Elektrikli Tıraş Makinesi serisinin yeni üyesi S302’yi Çin’de resmi olarak piyasaya sürdü. S600 modelinden bir yıl sonra gelen bu yeni cihaz, IPX7 sertifikası sayesinde tamamen su geçirmez bir yapıya sahip. İki halkalı ark yapılı bıçağı ve tam dönebilen yüzer başlık kısmı ile dikkat çeken ürün, yüz hatlarına veya konturlarına otomatik olarak uyum sağlayabiliyor ve kayar tip, dairesel veya yukarı-aşağı hareket edebilen yüzer hareket desteği sunuyor.

Yüzeyi pürüzsüz bir kaplama ile kaplı bıçak ağzı taşıyıcısına sahip olan MIJIA S302, işlevselliğinin yanı sıra kullanım kolaylığı da sunuyor. Tıraş makinesi, sökülmesi gerekmeyen bir yapıda tasarlanmış olup, kullanımdan sonra kolayca temizlenebiliyor. Manyetik başlığı sayesinde derinlemesine temizlik için hızlıca çıkarılabiliyor. MIJIA S302’nin hızlı yıkama tasarımı, tıraş artıklarının %85’ini sadece 15 saniyede yıkayarak temizlenmesini sağlıyor.

Xiaomi bu kez de tıraş makinesini satışa sundu

MIJIA Elektrikli Tıraş Makinesi S302, akıllı iletim ve tam hızlanma olmak üzere iki farklı hız ayarı sunuyor. Bu ayarlar arasında geçişi yapabilmek için güç düğmesine 1 saniye boyunca basmak yeterli. Cihazda hangi ayarın aktif olduğunu gösteren bir gösterge ışığı bulunuyor. 800mAh kapasiteli pil ile donatılan MIJIA S302, tek şarjla 90 dakika kullanım süresi vaat ediyor. Tıraş makinesini USB-C aracılığıyla tam olarak şarj etmek ise yaklaşık 1 saat sürüyor.

MIJIA Elektrikli Tıraş Makinesi S302, 219 yuan (yaklaşık 30$) fiyat etiketiyle JD.com gibi perakende platformlarından temin edilebiliyor. Xiaomi, şu an için bu yeni tıraş makinesinin global pazarda ne zaman satışa çıkacağına dair bir bilgi paylaşmadı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir