Aşkım Burçe Tunay depremde sevgilisini kaybetmişti: Tam 1 ay geçmiş

‘Yüzyılın felaketi’, 6 Şubat günü biri 7.7, diğeri 7.6 şiddetindeki iki depremle geldi. Merkez üssü Kahramanmaraş olan, 11 ilimizde yıkıcı etkiye sahip iki depremde yaşanan binlerce can kaybı ülkemizi yasa boğdu. ‘Survivor’ yarışması ile tanınan Aşkım Burçe Tunay da erkek arkadaşı Yiğit Can Datlı’nın ölümüyle yıkıldı.

Aşkım Burçe, 1 ay önce sevgilisine Instagram sayfasında yaptığı paylaşımlarla veda etti:

Daha çok planımız vardı. Yapacak bir sürü şeyimiz vardı. Çok gülecektik, çok kavga edecektik. Şimdi sesine bile hasret mi bırakacaksın beni Datlım? Başka bir yer varsa orada tekrar görüşürüz belki. Yoksa da, seni tanımak benim cennetimdi zaten…

“YÜZÜNÜ GÖRMEYE CESARET EDEMEDİM ÖNCE”

Sevgilisinin yüzüne son kez baktığını söyleyen Aşkım Burçe, “Allah der ki, kimi benden çok seversen onu senden alırım… Ve ekler: ‘Onsuz yaşayamam’ deme, seni onsuz da yaşatırım… Yarım kalmadık biz. Söz veriyorum mahşere kaldık. Yüzünü görmeye cesaret edemedim önce. Aslında kendimi kandırma şeklimdi bu, ‘yüzünü görürsem yaşamadığına inanmak’ zorunda kalacaktım artık… Ama son kez bakmalıydım sana, son kez seni çok sevdiğimi söylemeliydim. Bir yerlerden beni izlediğini biliyorum. Kalbim senin evin söz veriyorum, o eve çok iyi bakmaya çalışacağım” mesajını paylaşmıştı.

“İNANAMIYORUM”

Kaybettiği sevgilisinin acısını yaşayan Aşkım Burçe Tunay, son olarak Instagram hesabından kaybettiği sevgilisini andı.

Buray, paylaştığı fotoğrafın altına şu notu düştü: ”Sana yarım saat ulaşamasam çıldırır, paniklerdim. Bugün senden mesaj alamayışımın üzerinden tam 1 ay geçmiş, inanamıyorum. Çünkü her şey hala gerçek olmakla, kötü bir kabus olmak arasında ince bir çizgide. Sanırım hiçbir zaman tam anlamıyla kabullenemeyeceğim bu durumu. Biliyorum elinde olsa asla bırakıp gitmezdin. Yalnız bırakmazdın buralarda beni. Gittiğin yerde hep mutlu ol sevdiğim. Ben buralarda sensizliğe alışamayacağım hiçbir zaman ama sen çok mutlu ol. Minnoşun seni çok özlüyor ve seviyor. 09.02 ∞”

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*